Strony www

responsywne

Responsywne

Strony dopasowujące swój wygląd do urządzenia, na którym są wyświetlane. Responsive Web Design - jest to zbiór technik/rozwiązań mających na celu automatyczne dopasowanie treści do rozmiaru okna urządzenia. W dobie wszechobecnych urządzeń mobilnych bardzo ważne jest, by witryna internetowa dobrze prezentowała się na każdym urządzeniu.

Wydajne

Czas ładowania strony jest bardzo ważnym elementem wpływającym na jej atrakcyjność. Wolne i mało wydajne strony są porzucane przez użytkowników na poczet tych wydajniejszych. Czas reakcji i wydajność decydują nie tylko o atrakcyjności ale także mogą znacząco wpływać na zyski sklepu internetowego.

nowoczesne
wydajne

Przyjazne

Dbamy o to, by korzystanie czy to z naszych stron internetowych czy aplikacji było przyjemnością. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze rozwiązania kojarzyły się jedynie z pozytywnymi emocjami. Automatyzujemy procesy informatyczne, aby to co może zrobić maszyna robiła ona, nie człowiek.

Nowoczesne

Tworzymy oprogramowanie w oparciu o aktualne technologie. Dbamy o to, by w doborze rozwiązań decydować się na te, które zapewniają duże wsparcie i rokują na długie życie produktu. Staramy się zbilansować popularność i wsparcie środowiska oraz jakość danego rozwiązania, aby klient nawet po pewnym czasie mógł liczyć na wsparcie specjalistów w danej dziedzinie.

bezpieczne
 

Jesteśmy firmą z Białegostoku

Białystok jest pięknym miastem, często wykonujemy usługi tworzenia stron www dla klientów z naszego miasta. Dysponujemy biurem w centrum miasta w dogodnej lokalizacji, zachęcamy do spotkania się "oko w oko", aby omówić naszą ofertę.